Мріяти корисно
завжди!

З нагоди Дня Миру ми оголошуємо конкурс на тему "Моя Найбільша Мрія"

Умови конкурсу

Топ-12 дитячих малюнків, які отримають найбільшу кількість голосів, будуть опубліковані в календарі Rotary Club, а їх автори отримають цінні подарунки

Для участі, надішліть на електронну пошту
info@topvizio.com наступну інформацію до 25 вересня:

  • Ім’я дитини
  • Вік
  • Місто
  • Коротка розповідь “Про мене та мою мрію” від дитини
  • Номер телефону
  • E-mail
  • Малюнок у високій якості (файл не більше 1МБ)

Зверніть увагу на такі обмеження:

Кирило

14 років Років

смт Новоекономічне

Я мрію, аби в Україні закінчилася війна і над нашою Донеччиною знову могли літати літаки. Мрію подорожувати світом разом із рідними

Діма і Даня

7 років Років

Київ

Діма 7 років і Даня 6 років
Мрія дітей побачити бабусю, яка живе у Луганській області

Михайло

13 років Років

Київ

Іван

14 Років

Київ

Євген

10 років Років

Київ

Владислав

12 Років

Київ

Мене звати Владислав, я люблю музику і все, що пов’язане з нею. В центрі займаюсь з вчителем музики та вчуся грати на фортепіано. Моєю мрією є розвиватися в цьому руслі. Для цього хотів би професійний синтезатор. Це буде початок мого великого майбутнього.

Олексій

7 Років

Львів

Хочу мати смартфон, за допомогою якого я придумаю, як запускати керовані дрони.

Богданчик

4 Років

Дніпро

Вітаю! Мене звати Богданчик і мені вже 4 роки. Я з трьох років займаюсь тхеквондо бо хочу бути мужнім, сміливими та сильним. А ще в мене був свій будиночок та кімната, де я проживав з татусем та матусею, але нажаль ракета влучила в будинок і він повністю зруйнований. Звичайно в мене є велика мрія, це новий будиночок. Але поки що це бажання буде здійснюватися, в мене з’явилася маленька мрія і це мікроскоп та телескоп. Бо я хочу проводити власне дослідження і подивитися на зірочки, бо їх так багато на небі.

Софія

14 Років

Харків

Мене звати Софія, і я з мого улюбленого рідного міста Харкова. Я пишаюся тим що я народилася в Україні,і живу в такому славетному місті! Наше життя було чудовим,поки не прийшла війна в Україну. Нажаль,ми з мамою та братиками і сестричками втратили наш будинок,речі, все що мули,тато пішов на війну захищати нашу країну, а ми зараз живемо в невеликій хатинці з мамою, і намагаємося жити і триматися. Я дуже хочу щоб наступив в моїй країні сир як можна скоріше, і я обов’язково буду військовою як мій тато, буду вчитися стріляти,щоб при потребі також могла захистити свою родину. Слава Україні!

Рома

8 Років

Донецька область

Я мрію про те, щоб в Україні нарешті закінчилася війна, щоб усі мої друзі повернулися додому. І щоб більше ніколи не було чути звуків вибухів та сингалу повітряної тривоги.